سرم ویتامین ای استادرم

بازديد : 475 | تاريخ : 1395/11/25 | به اشتراک بگذاريد Share
کلمات کلیدی :

0ريال

مشخصه ها :
- اثر قوی ضد رادیکالهای آزاد و حفاظت از غشاءسلولی
- درمان و از بین رفتن سریع التهاب و حساسیت شدید پوست
- پیشگیری از آسیب به پوست و به وجود آمدن پیری زودرس

موارد مصرف :
درمان سریع و قوی پوست های خیلی حساس
روش مصرف :
روزانه 1-2 بار ابتدا سرم E2 و بلافاصله کرم ویتامین E2 را روی پوست تمیز استفاده نموده و هر دو را با هم ماساژ دهید تا جذب شود.
توضیحات :
پوست شما یک اکوسیستم زنده است.
درمان در استادرم به دو گروه تقسیم می شود :
1 - درمان ملکولار (درمان بسیار قوی در کوتاه مدت)
2 - درمان سلولار (درمان+بازآموزی جهت تثبیت اثر)
پوست سالم و جوان به طور طبیعی، قادر به رفع کلیه نیازهای خود می باشد. به مرور زمان در اثر عوامل نامساعد (آفتاب، آلودگی، تغییرات هورمونی، بالا رفتن سن و ...) و یا مراقبت های نادرست، فراموش می کند که در برابر عوامل مشکل ساز، چه واکنشی از خود نشان دهد. دانشمندان استادرم، با الگو برداری از ساختار و عملکرد طبیعی پوست ایده ال، موفق به ساخت ترکیبات انحصاری (Patent) خاصی شده اند، که به خوبی قادر به بازآموزی پوست، در جهت یادآوری توانایی های گذشته برای رفع نیازهای خود می باشد.
دو روش جدید ملکولار و سلولار در حقیقت تضمینی است مطمئن برای گرفتن یک اثر درمانی بسیار قوی و سریع و تثبیت و تداوم اثر درمان.

استادرم با ابداع نوع جدیدی از ویتامین E تحت عنوان ویتامین E2 (ویتامین E محلول در چربی + ویتامین E محلول در آب) و استفاده از اثر بخشی این ویتامین به عنوان یک ضد رادیکال آزاد بسیار قوی و نیز حفاظت از غشاء سلولی، محصولاتی را ارائه کرده که علاوه بر درمان و از بین بردن سریع التهاب پوست، از پیری زودرس نیز جلوگیری کرده و به عنوان یک ضد چروک قوی عمل می نماید.
ویتامین E2 به دو شکل :
سرم ویتامین E2 و کرم ویتامین E2 موجود می باشد.

اضافه کردن يک نظر

تصوير امنيتي:

داروخانه دکتر تورج محبي سالها تجربه در توليد دارو اکنون فروشگاه اينترنتي خود را جهت فروش و توزيع محصولات زيبايي و آرايشي افتتاح کرده است با ما باشيد.