فواید کرم ضد آفتاب

معمولا تابستان فصلی است که همه می خواهند به بهترین نحو از آب و هوا استفاده کنند و مسافرت های ساحلی بیشتر شده و لباس های تابستانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بیرون رفتن در روز های گرم و آفتابی تابستان با آفتاب سوختگی همراه می باشد. میدانید که آفتاب سوختگی سبب ابتلا به سرطان پوست، پیری زودرس، پوست چروکیده و دریافت لکه های خورشیدی بر روی پوست می شود. ولی نگران نباشید، با استفاده از کرم های ضد آفتاب بر روی صورت و ناحیه هایی از بدن که در معرض نور آفتاب قرار می گیرد،می توانید این خطرات را دفع کنید .
همچنین توجه داشته باشید که اگر برای مدت طولانی در زیر نور خورشید قرار می گیرید، این کارها را به صورت دوره ای تکرار کنید.
۱- مانع رسیدن اشعه های (یو وی ای – یو وی بی ) خورشید:
این اشعه ها بسیار برای پوست مضر هستند و هر دو باعث چین و چروک صورت و آوردن لکه های قهوه ای مایل به زرد می شوند. ضد آفتاب ها به عنوان یک دیواره ی محافظ عمل کرده و از رسیدن این اشعه ها به پوست جلوگیری می کنند.
۲-محافظت از پوست شما حتی در زیر آب :
کرم های ضد آفتاب همچنین مقاومت زیادی در برابر آب داشته و کمک بزرگی می باشند تا ما بدون نگرانی به شنا کردن خود بپردازیم. این کرم ها می توانند بر روی تمامی نواحی بدن مورد استفاده قرار گرفته و هیچ گونه محدودیتی هم ندارند.
۳-حفاظت از سطوح بازتابنده :
اشعه خورشید بر روی سطوح منعکس می شود. این اشعه های منعکس شده بسیار خطرناکند و مانند بازتابش نور بر روی شن و ماسه، برف و آب؛ و باعث می شود دمای این سطوح بسیار بالا رود. با قرار گرفتن بدن بر روی آن ها خطر ابتلا به سرطان بسیار بالا می رود. پس برای حفاظت پوست خود در برابر این اشعه ها می توانید از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.


داروخانه دکتر تورج محبي سالها تجربه در توليد دارو اکنون فروشگاه اينترنتي خود را جهت فروش و توزيع محصولات زيبايي و آرايشي افتتاح کرده است با ما باشيد.