داروخانه تهران
در سراسر تهران بزرگ دهها داروخانه ، داروخانه شبانه روزی ، داروخانه های مجازی مانند داروخانه آنلاین ، داروخانه اینترنتی و در مناطق مختلف تهران داروخانه های شبانه روزی مانند : داروخانه شبانه روزی ونک ، داروخانه شبانه روزی میرداماد ، داروخانه شبانه روزی انقلاب و ... فعالیت دارند.
اهم فعالیت داروخانه شبانه روزی رویت نسخه دارو توسط بیمار است که پزشکان تجویز کرده و از داروخانه در هر ساعت از شبانه روز تحویل می گیرند. این داروها ممکن است جز داروهای عمومی باشد و در اغلب داروخانه های روزانه و شبانه روزی عرضه شوند. اما برخی داروها نیز بصورت تخصصی فقط در داروخانه های خاص هلال احمر عرضه می شوند مانند داروخانه 13 آبان و یا داروخانه 29 فروردین که نسخ خاص بیماران را رویت و دارو عرضه می نمایند.
اما در همین داروخانه های روزانه و داروخانه شبانه روزی در کنار عرضه دارو برخی اقلام بهداشتی و آرایشی نیز عرضه می شود مانند انواع ضد آفتاب و کرم ضد آفتاب با برندهای مختلف و در شکل و شمایل های گوناگون ، کرم ضد چروک از جمله اقلام آرایشی و بهداشتی است که برای خانم های و آقایان در داروخانه در دسترس می باشد.
یکی دیگر از اقلام بهداشتی شامپو می باشد مانند شامپو ضد ریزش که برای افراد دارای مشکل ریزش مو از جمله خانم ها و آقایان موثر است ، اما یکی دیگر از مشکلات سر در خانم ها و آقایان شوره سر است که باید با شامپو ضد شوره درمان شود. در مورد لک و مشکلات آن نیز باید از کرم ضد لک استفاده نمود که در داروخانه ها در قسمت بهداشتی و آرایشی عرضه می شود.

داروخانه دکتر تورج محبي سالها تجربه در توليد دارو اکنون فروشگاه اينترنتي خود را جهت فروش و توزيع محصولات زيبايي و آرايشي افتتاح کرده است با ما باشيد.