مشخصات یک شامپوی خوب
 

فاقد ترکیبات سرطانزا مثل: پارابن، ماینوکسیدیل، فتالات، قطاران و فرمالدئید باشد.
صرفا از ترکیبات تایید شده وزارت بهداشت جهانی استفاده کنند و در تولید مواد ارزان و بی کیفیت استفاده نشده باشد.
حتی الامکان بجای استفاده از محلول ویتامین، از عصاره گیاهانی که حاوی ویتامین های مورد نیاز برای مشکلات مو هستند استفاده بشه تا نتیجه بهتر و سریعتری بر روی مو داشته باشند.
بدلیل مساعدت بسیار بالای عصاره گیاه برای میکربی شدن، در تهیه، تولید و عصاره گیری گیاه، دقت کافی در زمان نگهداری و تولید بکار گرفته بشود.
بعد از نکاتی که ذکر شد میتوان گفت: شامپوی مناسب شامپویی است که موها پس از شست‌وشو با آن خوش حالت شوند و روی سر احساس شادابی کنید. درخشش، قابليت شکل گیری مناسب، انبوه به نظر آمدن و سهولت شانه خوری نکات مهمی است که پس از مصرف شامپو باید روی سر مشاهده شود.
ضمن اینکه چربی‌های موی سر را تا حدی از بین ببرد و حالت شکنندگی به موی سر ندهد، چون از بین رفتن بیش از حد چربی پوست سر باعث ترشح دوچندان چربی از غدد سبوم شده و مو را کدر و بدحالت نشان میدهد.
عطر آن ملايم باشد و ايجاد حساسيت نکند، همچنین پس از شست و شو موها الکتريسيته ساکن نداشته باشند يعني هنگام شانه زدن موها به هوا بلند نشوند.

برگشت به صفحه مقالات بیشتر  

داروخانه دکتر تورج محبي سالها تجربه در توليد دارو اکنون فروشگاه اينترنتي خود را جهت فروش و توزيع محصولات زيبايي و آرايشي افتتاح کرده است با ما باشيد.