توصیه های طلایی برای مرطوب کردن پوستتوصیه های طلایی برای مرطوب کردن پوست
1-     زمان مناسب استفاده: برای داشتن پوستی مرطوب و نرم سه دقیقه بعد از حمام کرم های مرطوب کننده بزنید.
2-    گرانی، نشانگر کیفیت نیست: بهتر است فریب قیمت محصول ها را نخورید و کارایی آنها را در نظر بگیرید.
3-    درست انتخاب کنید: اگر پوست نازک و حساسی دارید بدانیدکه کرم های مرطوب کننده خشکی را از پوست تان دور می کنند و آسیب های وارده به آن را کاهش می دهند.
4-    کرم دور چشم بخرید: پوست نازک و حساس دور چشم، چربی و محافظ کمی تولید می کند، به همین دلیل حساس تر است و زودتر چروک می شود.
5-     اول مرطوب کننده بعد خواب: اگر می خواهید صبح ها با صورتی با طراوت از خواب بیدار شوید، قبل از خواب کمی کرم مرطوب کننده بزنید.
6-    آقایان از قافله عقب نمانید: چه کسی گفته مراقبت از پوست،استفاده از پاک کننده ها و مرطوب کننده ها در انحصار خانم هاست؟آقایان عزیز شما هم باید به اندازه خانم ها مراقب پوست تان باشید.
7-     پوست را از درون تغذیه کنید: استفاده از کرم های مختلف برای جوانی و شادابی پوست، خوب است اما کافی نیست. برای داشتن پوستی سالم باید به تغذیه تان نیز اهمیت دهید.
8-     مراقب پوست دست خود باشید: برای داشتن دستانی نرم و لطیف باید از مرطوب کننده های مناسب و غیر حساسیت زا استفاده کنید.

داروخانه دکتر تورج محبي سالها تجربه در توليد دارو اکنون فروشگاه اينترنتي خود را جهت فروش و توزيع محصولات زيبايي و آرايشي افتتاح کرده است با ما باشيد.