رطوبت رسانی به پوست


کسانی که در مناطق خشک زندگی میکنند و دارای پوستی حساس و خشک هستند، اغلب از لوسیونهای بدن استفاده میکنند. پوستی که بهخاطر خشکی، سرما و گرمای بیش از حد حساس و تحریک شده است احتیاج به مراقبت ویژهای دارد. شما میتوانید با استفاده از لوسیونها رطوبت و مراقبتهای ویژه را به پوستتان هدیه دهید. برخی از افراد بهطور ژنتیکی پوست حساسی دارند و به شرایط آب و هوایی و اقلیمی مربوط نیست به این افراد استفاده از لوسیونهای حمام پیشنهاد می شود. استفاده از انواع روغنهای گیاهی نیز بهعنوان لوسیون حمام رایج است.
مرطوب کننده ه سبب رفع  خشکی پوست می شوند
اگر پوست شما حتی از نوع معمولی یا چرب باشد، بازهم ممکن است بخشهای خشکی از بدنتان مانند اطراف آرنج و زانوها باعث ناراحتی شما شود. در این حالت میتوانید با استفاده از لوسیونهای بعد از حمام و قبل از خواب به داد این نواحی از بدنتان برسید. استفاده منظم از لوسیونها در رفع خشکیهای اطراف زانو و آرنج معجزه گر است.
مرطوب کننده های بدن باعث حس خوب، بوی خوش
استفاده از لوسیونهای بدن حس خوبی را به افراد انتقال می دهد. در ضمن رایحه و بوی خوش آن فراموش نشدنی است. شما میتوانید رایحه لوسیونهای بدن را با توجه به نوع پوست و علائق خود و با در نظر گرفتن خواص ترکیبات موجود درآن انتخاب کنید.

برگشت به صفحه مقالات بیشتر 

داروخانه دکتر تورج محبي سالها تجربه در توليد دارو اکنون فروشگاه اينترنتي خود را جهت فروش و توزيع محصولات زيبايي و آرايشي افتتاح کرده است با ما باشيد.